Janina Bąk


JaninaDaily.com


Szkoleniowiec, wykładowca

Tytuł wystąpienia: Konsumencie, powiedz przecie, co jest najpiękniejsze w sklepie? Jak projektować usługi i doświadczenia klienta w oparciu o badania konsumenckie.

W chwili obecnej mamy szybki, darmowy i niemal nielimitowany dostęp do danych różnego typu, które pozwalają nam na wyciąganie wniosków dotyczących zachowań i preferencji konsumentów, jak również efektywności naszych działań sprzedażowo-marketingowych. Niestety, często nie mamy kontroli nad jakością tych danych zastanych czy algorytmów używanych w narzędziach zewnętrznych. W tej prezencji pokażę alternatywne sposoby mierzenia satysfakcji, potrzeb i doświadczeń klienta – do wykorzystania zarówno w prowadzeniu social mediów, w e-biznesach, jak i tych stacjonarnych. Zapraszam Was na prelekcję podczas której przekonam Was, że badania konsumenckie są fajne!

BIO:

Od sześciu lat – komendant komedii w Janinadaily.com – najmilsza strona internetu. Patryk Vega statystyki na kanale YT „Statystycznie rzecz biorąc”. Panga biznesu w Janina Daily spółka z żadną odpowiedzialnością. Posiada następujące osiągnięcia życiowe:
1. Jej książka „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” (KUP JĄ!!!) w rok sprzedała się w liczbie 100000 egzemplarzy i przebiła w topce Empiku wszystkie części sagi erotycznej Blanki Lipińskiej, co technicznie rzecz biorąc czyni z niej Blankę Lipińską statystyki.
2. Wyplotła kiedyś koszyków z kabanosów na FB Lajwie, a 85000 osób to obejrzało, co jest ostateczną odpowiedzią na pytanie jej mamy: „Janina, a co ty będziesz robić po tym doktoracie?”
3. Nagrania z wykładów o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin i TEDx Katowice mają ponad 110 000 wyświetleń każde. To pierwsze było przez moment popularniejsze niż wideo Zenka Martyniuka.
4. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.

Uważa, że poprzeczkę w życiu należy sobie zawsze zawieszać wysoko, bo wtedy przechodząc pod nią nie trzeba się schylać.