Michał Michalski


Trener zmiany nawyków

Tytuł wystąpienia: Odmłodzenie utartych schematów działań firmowych (marketingowych) w celu skuteczniejszego osiągania założonych celów.

W każdej firmie z biegiem czasu rodzą się pewne schematy działania. Pełnią one ważną rolę – głównie pozwalają uporządkować system pracy. Jednakże w dobie dynamicznych zmian rynku, te schematy zaczynają się starzeć. By aktualizacja wiedzy była efektywna, potrzebne jest wypracowanie nowych metod działania. W swoim wystąpieniu skupię się właśnie na tym, jak sprawić, by utarte procedury zamienić na świeże, efektywne nawyki. Dzięki temu, będziecie mogli całą wiedzę wyniesioną z konferencji usystematyzować i wdrożyć, by osiągać lepsze rezultaty. Będzie bardzo praktycznie, konkretnie i z narzędziami. Do zobaczenia!

BIO:

Michał Michalski – autor książki: “Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę”, uczy praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją – psychologią zmiany i budowania nawyków.
Jest aktywnie trenującym sportowcem. Pięciokrotnie występował na Mistrzostwach Polski w konkurencjach: wieloboju oraz skoku o tyczce.
W latach 2017/2018 pełnił funkcję prezesa SL Olimpia Poznań. Uwielbia łączyć dwie swoje największe pasje – psychologię i sport.

Od 6 lat prowadzi działalność szkoleniową pracując z klientami indywidualnymi i biznesowymi.