Tomasz Grzemski


Macopedia


CEO i Co-Founder

Tytuł wystąpienia: Pytania o eCommerce- jaką platformę sprzedażową wybrać?

Jeden z najczęściej spotykanych dylematów w branży eCommerce dotyczy wyboru odpowiedniej platformy sprzedażowej. Oferta rynkowa jest dość szeroka ale wybór wcale nie jest taki prosty.

Podczas prelekcji dowiesz się m.in.:

✔ jakie platformy sprzedażowe dostępne są na rynku?
✔ jaka platforma sprzedażowa jest odpowiednia na dla Twojego eCommercu.
✔ O czym warto pamiętać planując rozwój eCommerce?

BIO:

Jest jednym z dwóch założycieli powstałej w 2011 roku firmy Macopedia, analitykiem biznesowym i niepoprawnym entuzjastą nowych technologii.

Macopedia to firma technologiczna dostarczająca rozwiązania od eCommerce po magazynowanie. Dostarcza dedykowane i najbardziej odpowiednie rozwiązanie osadzone w kontekście całego systemu biznesowego oparte o Magento, Sylius, TYPO3 (CMS), Progressive Web Applications (PWA), Akeneo (PIM) i Odoo (CRM / ERP). Tak szeroki zakres usług sprawia, że ​​Macopedia jest wyjątkowym partnerem dla liderów branży.

Jako współzałożyciel, Tomasz odpowiedzialny jest za wskazywanie kierunków strategicznych rozwoju firmy a także podejmowanie kluczowych inicjatyw, takich jak wsparcie analityczne czy projektowanie rozwiązań wspierających transformację cyfrową dla największych klientów.

Tomasz jest absolwentem poznańskiej politechniki. Z branżą IT związany jest od 14 lat. Chętnie podejmuje wyzwania i uwielbia otaczać się i łączyć ze sobą osoby o innowacyjnym sposobie myślenia.
Poza pracą najczęściej można go spotkać na ścieżce rowerowej lub trasach biegowych. Swoją pasją do sportu zaraża cały zespół. Nie dziwi więc fakt, że stoi on na czele firmowej drużyny Macopedia Sport.

Tomasz jest także aktywnym członkiem społeczności open-sourcowej
a także członkiem zarządu polskiego oddziału Family Business Network.