AKTUALNOŚCI

Posiadacie profil na #LinkedIn?

22 stycznia 2020

➡️ To jedno z tych narzędzi marketingowych, które powstało w odpowiedzi na nagłą zmianę rynku pracy. Jeszcze kilka lat temu standardem było przynoszenie swojego CV na rozmowę z rekruterem. Dziś większość z nich, przynamniej we wstępnym etapie, odbywa się online. Portal społecznościowy specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych w ostatnich kilkunastu miesiącach odnosi ogromny przyrost nowych […]

➡️ To jedno z tych narzędzi marketingowych, które powstało w odpowiedzi na nagłą zmianę rynku pracy. Jeszcze kilka lat temu standardem było przynoszenie swojego CV na rozmowę z rekruterem. Dziś większość z nich, przynamniej we wstępnym etapie, odbywa się online. Portal społecznościowy specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych w ostatnich kilkunastu miesiącach odnosi ogromny przyrost nowych użytkowników.

➡️ Opublikowane zostały właśnie dane, które obrazują ilość użytkowników portalu na całym świecie 🌏. Aktualnie jest ich ponad 660 milionów, z czego w Polsce aż 3️⃣ miliony.

➡️ Podczas Golden Marketing Conference wielokrotnie pojawiały się prelekcje związane z #linkedIn. Nie inaczej będzie podczas poznańskiej edycji naszej konferencji. Już niebawem ogłosimy nazwisko prelegenta wraz z tytuł prelekcji.