Jarosław Kuźniar


Kuźniar Media


Founder, CEO

Tytuł wystąpienia: Od dziennikarza do influencera

W marketingu z wykorzystaniem influencerów zawsze chodzi o wiarygodność. Niezależnie od wieku ambasadora. Jarosław Kuźniar swoją pozycję w mediach i zaufanie swojej społeczności buduje od 26 lat. Media tradycyjne, teraz online. Rozwój własnych kanałów pozwolił mu na zbudowanie zasięgu, który dzisiaj daje mu niezależność i pozwala rozwijać agencję Kuźniar Media. Jego rola dzisiaj to coś zupełnie innego niż tylko dziennikarska praca. Tamto doświadczenie jest wstępem do opowiadania historii marek. Pozwala przygotowywać produkt premium, produkować content dobry nie tylko wizualnie, ale i merytorycznie. Współpraca z markami premium – Lancerto, Pilsner Urquell, Lexus, Volvo, Nespresso pozwoliła Kuźniarowi rozwinąć zupełnie nowe obszary swojej działalności. Zmienić wizerunek w sposób naturalny i profesjonalny. W czasie swojego wystąpienia pokaże jak to zrobił i dlaczego chce się jeszcze bardziej uniezależnić.

BIO:

Nazywam się Jarosław Kuźniar, jestem multiinstrumentalistą. Mam za sobą radiowe, prasowe i telewizyjne doświadczenie. Dzisiaj skupiam się na pracy online, bo tam jest przyszłość mediów. W pracy jestem od piętnastego roku życia. Trójka, Radio ZET, TVN24, TVN, Onet. Te marki mówią same za siebie. Zmieniałem je, bo szukałem więcej – wiedzy i pracy. Spotkałem na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas zatrzymać się i nauczyć mnie zawodu: Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak.

Dzisiaj to ja uczę studentów. Skupiamy się na mądrym byciu przed kamerą, nowoczesnym kreowaniu swojej marki osobistej i rozwijaniu własnych kanałów w social media. Szkolę też firmy i osoby prywatne ze spraw, na których się znam.

Od kilku lat z innej pasji, podróży, próbuję uczynić swój nowy zawód. Świat odkrywam sam i z Klientami, dla których podróż to nie zawsze są wakacje. Przygotowujemy wyprawy szyte na miarę dla Klientów indywidualnych i biznesu, którzy podobnie jak ja chcą to robić inaczej, mądrzej, głębiej. Ruszamy po wiedzę, a nie zabawę.
W lutym tego roku wystartowałem z agencją Kuźniar Media, gdzie skupia się moja praca szkoleniowa, pisanie historii marek, doradzanie firmom w social mediach, inspirowanie innych jako speaker i konferansjer. Pracując w startupowej społeczności poznałem wiele firm, których założyciele pytają mnie, jak prowadzić marketing i PR, jak budować nowe media i dbać o własną markę. Kuźniar Media to agencja kreatywna, która odpowiada na te pytania.