Tomasz Manikowski


Mówca Inspiracyjny

Tytuł wystąpienia: Mniej znaczy więcej, czyli magia inclusive marketingu.

Marketerzy mają dziś trudne zadanie. Odbiorcy naszych komunikatów widzieli już wszystko, zewsząd atakowani są natarczywymi reklamami. Kwitnie zobojętnienie. Jednocześnie social media i fascynujący świat rozwijających się technologii sprawia, że możliwości, jakimi dysponuje dziś każdy marketer, są w historii marketingu bezprecedensowe. Zabiorę Państwa w podróż do mojego świata – świata osób niezauważanych – i opowiem dlaczego przekaz, adresowany teoretycznie do mniejszości, rezonuje z większością.

BIO:

Przedsiębiorca, Dyrektor Zarządzający Amber Business Park, mówca konferencyjny, inspiracyjny. Współpracował z takimi firmami jak Intel czy Polpharma. Doceniany przez publiczność największych konferencji w Polsce. Z wykształcenia marketer i psycholog biznesu. Od kilkunastu lat zajmuje się najmem nieruchomości komercyjnych, jednak zamiast lokali i magazynów fascynuje go człowiek.
Inspiruje zarówno ze sceny, jak i poza nią. Jest rekordzistą świata w pływaniu długodystansowym, posiadaczem licencji kierowcy wyścigowego, szczęśliwym mężem i tatą. Urodził się bez nóg i prawego przedramienia. Jest pasjonatem gier planszowych oraz Formuły 1.