Zofia Chołody


Klub Kobiet Przedsiębiorczych


Prezes Zarządu

Tytuł wystąpienia: Networking 4.0 – wsparcie, polecenia i budowanie relacji z klientem

Możemy mieć opracowane i wdrożone najlepsze strategie marketingowe, ale ostatecznie to posiadane relacje, wsparcie i polecenie od drugiej osoby, zadowolonego klienta czy partnera biznesowego są decydujące. I tu, obok pojęcia marki i marketingu, pojawia się networking.
Postęp techniczny, gospodarka 4.0 zmienia relacje, buduje nowe złożone modele biznesowe. Pomimo rozwijającej się cyfryzacji, nowa rzeczywistość opiera się na ścisłej współpracy i relacjach biznesowych. „Marketing szeptany” i zbudowane relacje, szczególnie w czasie kryzysu (patrz: epidemia) okazują się być kluczowe.

Czy można rozwijać biznes bez relacji ?
Co jest warunkiem przetrwania firm w Nowej Gospodarce?
Dlaczego networking budzi w nas tak mieszane uczucia?
Co powoduje, że boimy się nawiązywać kontakty?
Czy dobrze rozumiemy co to znaczy netwoking, jak budować i “wykorzystywać” nasze relacje?

BIO:

Prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, od ponad 12 lat skupiającego businesswoman z Poznania i wielkopolski. Radca prawny. Prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspiera przedsiębiorców w działalności biznesowej.
Finalistka plebiscytu Człowiek Roku 2016, organizowanego przez Głos Wielkopolski. Laureatka plebiscytu Kobieta Charyzmatyczna 2019 roku za bycie wzorem przedsiębiorczości dla innych kobiet. Panelistka konferencji poświęconych przedsiębiorczości kobiet. Redaktorka naczelna kwartalnika dla businesswoman „boss:ka”. Felietonistka i wykładowczyni wyjaśniająca w jasny sposób tajniki prawa.
W każdej swojej działalności, pragnie wspierać kobiety zarówno w sferze rozwoju osobistego, jak i biznesowego. Poprzez swoje działania pragnie zapewnić im dostęp do środków i narzędzi potrzebnych do prowadzenia własnych firm, gdyż uważa, że to właśnie kobiety dla predysponowane do zarządzania firmami oraz bycia liderkami XXI wieku.
Kocha to co robi, bo w swoim życiu zawsze kieruje się pasją.