AKTUALNOŚCI

TOP 10

13 czerwca 2019

Tak prezentuje się TOP 10 prelegentów, którzy w marcu wystąpili podczas Golden Marketing Conference w Poznaniu. Zwycięska dziesiątka została wybrana przez uczestników konferencji , którzy wyłonili swoich faworytów.

 

Top 10 przedstawia się następująco:

Miejsce 10. Michał Michalski z prelekcją pt. „Podnieś wyniki sprzedaży i skuteczność kampanii dzięki psychologii budowania nawyków.”

Miejsce 9. Małgorzata Szmidt i Michał Kędzierski- „Jak i po co odmrażać człowieka renesansu?- czyli o tym jak stworzyć nieszablonową i skuteczną kampanię digitalową?

Miejsce 8. Monika Czaplicka z prezentacją o tytule „Skutki kryzysów w mediach społecznościowych”

Miejsce 7. Michał Bartkowiak- „We emploi(er) brandingu”

Miejsce 6. Cezary Kuik- ” Jak AR zrewolucjonizuje doświadczenia zakupowe w internecie?”

Miejsce 5. Janina Bąk i Maciej Lewiński czyli „Dane, które można znaleźć w Google Analytics, o których nie miałeś pojęcia”

Miejsce 4. Zuzanna Skalska z prezentacją „Człowiek, głupcze”

Miejsce 3. Dawid Woźniakowski za prelekcję pt. „Marketing a mózg. Jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego głównego narzędzia pracy?”

Miejsce 2. Szymon Majewski za prezentację „Mówię Wam!- Z jakich cegiełek zbudowałem markę osobistą”

Miejsce 1. Piotr Bucki i „Viral – jak wyciągać wnioski z wirusowej nieprawdy by tworzyć dobrą wirusową komunikację i prawdę o marce”

Kto wie, może to właśnie ktoś z TOP TEN pojawi się w Warszawie już 23-24 września. Zapewne, byłyby to bardzo inspirujące i ciekawe prelekcje.

Już wkrótce zaczniemy przedstawiać prelegentów, którzy tej jesieni wystąpią na Golden Marketing Conference w Warszawie!