AKTUALNOŚCI

Garden City partnerem strategicznym konferencji w Poznaniu

3 kwietnia 2020

Do grona naszych partnerów dołącza kompleks restauracji Garden City, która będzie odpowiadać za przerwy kawowe oraz lunch w czasie Golden Marketing Conference. Witamy na pokładzie

Do grona naszych partnerów dołącza kompleks restauracji Garden City, która będzie odpowiadać za przerwy kawowe oraz lunch w czasie Golden Marketing Conference. Witamy na pokładzie!

Garden City to pięć restauracji zlokalizowany w samym centrum Poznania na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Trzypoziomiowy kompleks tworzą designerskie sale bankietowe: Saffron, Vanilla, Tabasco, Oregano oraz Basilico Bistro.

Restauracje specjalizują się w organizacji eventów, przyjęć i spotkań o różnym charakterze – począwszy od spotkań firmowych i biznesowych, poprzez imprezy integracyjne, wszelkiego rodzaju bankiety, po przyjęcia o charakterze prywatnym i rodzinnym. Za niepowtarzalny smak dań odpowiada zwycięzca kulinarnego Pucharu Polski i laureat wielu międzynarodowych konkursów –   Tomasz Zrendka. To dzięki kreatywności szefa kuchni jego autorskie dania to małe dzieła sztuki, które zachwycają nie tylko smakiem ale także sposobem podania.

Tym bardziej się cieszymy, że menu przygotowane przez Garden City będziemy mogli skosztować 14 i 15 września podczas Golden Marketing Conference w Poznaniu!