AKTUALNOŚCI

Warsztaty na Golden Marketing Conference!

1 kwietnia 2020

DLACZEGO STRATEGIA MARKETINGOWA BEZ STRATEGII PERSONALNEJ JEST MNIEJ EFEKTYWNA? Warsztaty na Golden Marketing Conference.

By stworzyć strategię marketingową przedsiębiorstwa, która będzie efektywna i przyniesie oczekiwane rezultaty, zgodne z naszymi celami, musimy wziąć szereg czynników pod uwagę. Nierzadko, dobór odpowiedniego zespołu i sposób w jaki nim zarządzamy są kluczowymi czynnikami wpływającym na realizację obranej strategii. Dlatego też, tak ważne jest dopasowanie istniejącego potencjału pracowników firmy do realizacji planów oraz celów jakie przedsiębiorstwo chce w przyszłości osiągnąć.

Aby opanować to zagadnienie i pomóc Golden Marketing Conference uruchomił część warsztatową, która odbędzie się 16 września, dzień po zakończeniu konferencji.
Warsztaty oparte będą na zarządzaniu projektowym, komunikacji bez przemocy oraz analizie transakcyjnej czyli psychologicznej interpretacji stosunków międzyludzkich. Wszystko po to by uświadomić jakie są najczęstsze i podstawowe problemy w zarządzaniu zespołem oraz jak je eliminować i sprawić by grupa projektowa działał jak dobrze naoliwiona maszyna. Podczas warsztatów omówione będą konieczne narzędzia potrzebne do budowania dobrej strategii personalnej oraz marketingowej. Nie zabraknie także praktycznej próby skonstruowania prawdziwej strategii  dla przedsiębiorstwa?

Warsztaty potrwają 4 godziny, a poprowadzi je Krzysztof Paliwoda – trener interdyscyplinarny, coach, konsultant z zakresu zarządzania personelem, ekonomista-socjolog z uprawnieniami psychologicznymi. Autor i twórca metodologii i metodyki mierzenia własnych osiągnięć zawodowych i osobistych, opartej na Macierzy Rozwoju Personalnego (MRP). Zrealizował ponad 2000 szkoleń, treningów i wykładów. Współpracował z 150 dużymi i średnimi firmami. Zrealizował 103 projekty, recenzował 163 projekty metodyczne, w tym głównie w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.