AKTUALNOŚCI

GMC w Katowicach objęte akredytacją DIMAQ.

24 kwietnia 2020

DIMAQ to międzynarodowy program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia programu opracowana została przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. Program posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w […]

DIMAQ to międzynarodowy program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia programu opracowana została przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. Program posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w ośmiu europejskich krajach: Polsce, Grecji, Słowacji, Słowenii, Czarnogórze, Rumunii, Bośni i Hercegowienie oraz na Cyprze.
Dzięki akredytacji DIMAQ osoby z certyfikatem uczestniczące w konferencji Golden Marketing Conference w Poznań otrzymają punkty recertyfikacyjne – 10 punktów w przypadku uczestnika i 30 w przypadku prelegenta.