AKTUALNOŚCI

“Przesłuchanie GMC” – Monika Czaplicka

28 kwietnia 2020

👉 Zaczynamy nową serię publikacji pt.:”Przesłuchanie GMC” 🕵️‍♀️❗️

🔶 Zadaliśmy 🔟 pytań prelegentom Golden Marketing Conference z różnych edycji, które pozwolą Wam bliżej ich poznać. Niektóre odpowiedzi Was zaskoczą 😲, niektóre rozbawią 🤣, a niektóre zainspirują 🧠🤔
Na pierwszy ogień 🔥 zaprosiliśmy specjalistkę od social mediów i wszelkich kryzysów, które w nich powstają – Monika Czaplicka, Wobuzz

1️⃣ Jaka jest Twoja morning routine, bez której nie zaczynasz dnia?
💬 MONIKA: Nie mam 🤷‍♀️. Staram się, żeby każdy dzień był wyjątkowy. Wiadomo, że mycie 🛁 i śniadanie 🍳 się powtarzają, ale zawsze staram się coś zmienić, żeby nie wpadać w rutynę i już od rana ruszać kreatywne komórki 😉
2️⃣ Zdradź swój life-hack na znalezienie siły, gdy baterie 🔋 są wyładowane, a głowa jest przeciążona myślami 🤯.
💬 MONIKA: Mindfulness. Moje rozładowanie często wynika z introwertyzmu, czyli przeładowania bodźcami. Siadam w możliwie cichym i spokojnym miejscu i skupiam się na tym co teraz, co czuje, na swoim oddechu. Pozwala to złapać dystans, chwilę zebrać myśli i uciec od tego, co mnie obciąża.
3️⃣ Kto jest Twoim zawodowym autorytetem/inspiracją?
💬 MONIKA: Nie mam autorytetów. Mam przyjaciół, którzy mnie wspierają i do których zgłaszam się po radę czy inspirację: Alicja Konstantyn, Grześ Miecznikowski, Jagoda Prętnicka, Magda Urbaniak. To ludzie, którym zawodowo ufam.
4️⃣ Najlepsza rada jaką Ci kiedykolwiek udzielono i możesz ją przekazać dalej?
💬 MONIKA: Zwolnij. Znajdź w życiu czas na siebie, swoje przyjemności, swoje potrzeby, ale też najbliższych i ludzi, których kochasz 🥰.
5️⃣ Co w swojej karierze zawodowej uważasz za największy sukces 🏆?
💬 MONIKA: Zawsze marzyłam o wydaniu książki 📚. Teraz mam dwie i piszę kolejne 😊.
6️⃣ Dzisiaj ASAP jutro F**CK UP 🤬 – jaki błąd nauczył Cię najwięcej?
💬 MONIKA: Mój pierwszy klient, dla którego założyłam firmę, początkowo wszystko super, po kilku miesiącach przestał płacić. To mnie nauczyło dywersyfikować, pilnowania kwestii księgowych oraz, że klientom nie można ufać i wiele innych.
7️⃣ Nad czym aktualnie pracujesz?
💬 MONIKA: Mam już kurs optymalizacji reklam Fb/Ig na Udemy (//tricky.link/optymalizacja-reklam) – teraz robię kurs dla początkujących i piszę ebooka o reklamach.
8️⃣ Wymień trzy osoby/profile, które obserwujesz by trzymać rękę ✋ na pulsie w świecie 🌍 marketingu.
💬 MONIKA: Social Media Examiner, Jon Loomer, Social Media Today
9️⃣ Załóżmy, że na świecie nie ma branży marketingowej. Co stałoby się Twoim sposobem na życie?
💬 MONIKA: Mogłoby wyłączyć internet, ale marketing będzie zawsze. Nie mniej, gdybym miała robić coś innego – pisałabym książki. Albo została prawniczką.
🔟 Wymień jedną książkę 📖, jedną płytę/piosenkę 📀 oraz jeden film 🎥, do których lubisz wracać i zmieniły Twoje spojrzenie na świat.
💬 MONIKA: Książka: “Godziny”; ma w sobie dużo mądrości o życiu.
Płyta: “Ja wysiadam” Anny Marii Jopek; czasem trzeba po prostu byc 😉
Filmy: Matrix i Incepcja – nic nie jest tym, czym się wydaje.