AKTUALNOŚCI

SAVE THE DATE – Golden Marketing w Katowicach!

20 marca 2020

Czy wiedzieliście o tym, że województwo śląskie to trzecie w kolejności, zaraz po mazowieckim
i wielkopolskim, o największej ilości przedsiębiorstw. Jak się okazało, Śląsk to nie tylko kopalnie oraz przetwórstwo przemysłowe, a prężnie rozwijające się korporacje, agencje oraz start-upy.

Nie mogliśmy nie wykorzystać takiego potencjału, dlatego Golden Marketing Conference
już po raz trzeci zawita do Katowic na dwudniowe święto marketingu. Konferencja obędzie się 24 i 25 listopada 2020 roku w Vienna House Easy Katowice. To będą dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi rozmowami, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań.

Jak zwykle stawiamy na maksimum treści i eksperckiej wiedzy, którą przekażą nam prelegenci na co dzień współpracujący z największymi polskimi firmami i agencjami, a także twórcy popularnych w tej dziedzinie, opiniotwórczych serwisów i portali.

Podczas listopadowej edycji stawiamy na narzędziowe ujęcie marketingu. Kładziemy nacisk
na analityczną stronę zarządzania marką, efektywne wykorzystywanie budżetu, które przełoży się
na wyniki. Tematem prelekcji płatne kampanie na LinkedIn, Facebook oraz Google, LinkedIn Employee Advocacy, content marketing, buzz marketing, e-commerce, UX/User Experience, CSR, machine learning, a także marketing pokoleniowy, czyli jak dotrzeć do tak wymagających grup jak Z-etki czy silver generation.

W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm, co sprawia, że Golden Marketing Conference  to doskonała przestrzeń wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas przerw i naturalnego networkingu.
Możliwość rozmowy i wspólnej zabawy w nieco bardziej kameralnych okolicznościach to nieodzowny element naszej konferencji.

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w marketingu, zgłębić swoją wiedzę a przy tym dobrze
się bawić, to nie może Cię zabraknąć w Katowicach! Zapamiętaj tę datę, bo 24 i 25 listopada czekamy
na Ciebie w Viena House Easy.

Zapraszamy do śledzenia naszego funpage na Facebook’u gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje na temat prelegentów, programu oraz aktualnych promocji!