AKTUALNOŚCI

Ważny Komunikat – zmiana terminu konferencji

11 marca 2020

Szanowni Państwo, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników, prelegentów, partnerów i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez władze państwowe procedury podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Golden Marketing Conference na dni […]

Szanowni Państwo,

naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników, prelegentów, partnerów i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez władze państwowe procedury podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Golden Marketing Conference na dni 14-15 września 2020 r.

Decyzja ta, choć trudna, była w naszej ocenie konieczna w obecnej sytuacji. Przez wiele miesięcy specjalnie dla Was przygotowywaliśmy program wypełniony prelekcjami najlepszych ekspertów i marketingowców. Mamy świadomość, że zmiana terminu może wiązać się dla Państwa z licznymi niedogodnościami, zwłaszcza że poznańska edycja Golden Marketing Conference miała się odbyć już za trzy tygodnie. Wierzymy jednak, że przyjmiecie Państwo tę decyzję ze zrozumieniem. Zapewniamy, że już teraz pracujemy nad tym, aby wydarzenie we wrześniu jak najlepiej spełniło Wasze oczekiwania.