Krzysztof Czyżykiewicz


Orange Juice


Google Ads Specialist, Google Analytics Expert, Digital Marketing Consultant

Tytuł wystąpienia: Jak docierać do klientów szybciej, lepiej i zgodnie z planem? Nowości i przydatne funkcje w reklamie Google Ads

BIO:

Na co dzień pomaga firmom zrozumieć wpływ Google na ich biznes jako elementu holistycznej strategii obecności online. Posiada doświadczenie we współpracy z firmami z branży finansowej, usługowej, e-commerce, wśród nich: Santander Consumer Bank, Yves Rocher, Money.pl, Neonet, Grupa Goldenmark. Przez Internet sprzedawał już wszystko. Współzałożyciel agencji Orange Juice, która jest Partnerem Google Premium, utrzymującej skuteczność kampanii reklamowych w gronie najlepszych w Polsce.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą chętnie dzieli się na autorskich szkoleniach Google Ads & Google Analytics pokazując w praktyce najlepsze wykorzystanie narzędzi Google i ich wpływ na biznes klientów. Prelegent i trener w ramach programów Google: Internetowe Rewolucje, Programu Certyfikowanych Trenerów Google 2014-2018. Wykładowca i szkoleniowiec na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.