21#Michał Michalski


Trener zmiany nawyków

Tytuł wystąpienia: Podnieś wyniki sprzedaży i skuteczność kampanii dzięki psychologii budowania nawyków.

Co mają wspólnego doniesienia badań nad nawykami ze sprzedażą i marketingiem? Okazuje się, dzięki wiedzy na temat tego jak budować nawyki możemy tworzyć skuteczniejsze procesy sprzedażowe i to nie tylko w internecie! Podczas mojej prelekcji zaprezentuję co można zrobić, aby nawyki klientów były naszym asem w rękawie. Będzie merytorycznie i porywająco, do zobaczenia!

BIO:

Michał Michalski – autor książki: “Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę”, uczy praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją  – psychologią zmiany i budowania nawyków.

Jest aktywnie trenującym sportowcem. Pięciokrotnie występował na Mistrzostwach Polski w konkurencjach: wieloboju oraz skoku o tyczce.

W latach 2017/2018 pełnił funkcję prezesa SL Olimpia Poznań. Uwielbia łączyć dwie swoje największe pasje – psychologię i sport.